Apie mus

 

Kelionių organizatorius „Etuna“ sėkmingai dirba Lietuvos turizmo rinkoje nuo 1999m. Galvodami apie žmogų, galėtume teigti, jog 18 metų – tai tik gyvenimo pradžia, tačiau įmonei – tai platus ir ilgas kelias. Pradžia nebuvo lengva, tačiau metams bėgant sukaupėme didelį žinių bagažą ir tikrai dar nežadame sustoti. O mūsų kruopštus ir ilgametis darbas lėmė, kad visuomet galime pateikti geriausiai kliento poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Tobulėjame ir toliau. Siekdami dar geriau aptarnauti savo klientus, rūpinamės, kad mūsų darbuotojai turėtų aukščiausią kvalifikaciją ir nuolatos tobulėtų. Kiekvienais metais vykstame į populiariausius ir naujausius kurortus, tam, kad vėliau galėtume pasidalinti savo įspūdžiais su Jumis ir objektyviai pristatyti ne tik šalį, bet ir konkrečius viešbučius, bei vietoje siūlomas pramogas

Puikiai išmanome savo darbą ir beprotiškai mylime jį!

Tikslas – patenkintas klientas, kuris pasitikėtų mumis ir mūsų teikiamomis paslaugomis.

Mes patikimi – „Credit info“ duomenimis, 2013-2016 metais turizmo rinkoje esame stipriausi Lietuvoje.

100kelioniu.lt credo – po dvidešimties metų tu būsi labiau nusivylęs dalykais, kurių nedarei, negu tais, kuriuos darei. Taigi, išplauk iš ramybės uosto. Pagauk pasatą savo burėms. Tyrinėk. Svajok. Atrask. ( Markas Tvenas) O mes visada būsime šalia!

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas

Tez Tours

Organizatoriaus Tez Tour kelionių pardavimo atstovas

Tez Tours

2013-2017m. sertifikatas: stipriausi Lietuvoje

Pažymėjimas

Užklausos forma

Liko simbolių:  1500